Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Türk Sağlık Sen Bayburt İl Yeni Yönetimi belirlendi
Sendikalar
2019-03-12 13:02

Türk Sağlık Sen Bayburt İl Yeni Yönetimi belirlendi

MUSTAFA AKER (BAYBURT REHBERİ)  Türk Sağlık Sen Bayburt İl Yönetimi Yapılan Toplantı sonucunda yenilendi. 

Türk Sağlık-Sen Bayburt Şubesi’nde düzenlenen toplantıya Erzincan Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Gökhan  Şahin ve Bayburt KAMU-SEN Şube Başkanı  Ahmet Çalışkan  katıldı. 

Toplantı da ,  başkan ve yeni yönetim kurulu üyelerinin tanıtımı yapıldı.

Yeni yönetimde şu kişilerden oluştu;

Başkan Şahin Midilli
Başkan Yardımcısı Dr. Metin Şimşek 
Başkan Yardımcısı Ömer Heme
Yasemin Kılıçlı
Cevdet Bakırcı
Dr.Burak Suiçmez 
Zeynep ÇOĞAN

olarak belirlenmiştir. 

Türk Sağlık-Sen Başkanı  Şahin Midilli  toplantıda yaptığı açıklamada, " Sağlık çalışanı olmak tüm dünyada zordur. Yetersiz personel, yoğun iş yükü, olumsuz çalışma şartları, şiddet, mobbing, adaletsiz ücret dağılımı , sıfır döner sermaye, sözleşmeli statü gibi sorunlarla bizim ülkemizde sağlık çalışanı olmak daha da zordur. 

Bu zorluklar elbette bizleri yoracak elbette özel hayatlarımızda yaralar açacaktır. Bu zorluklarla daha etkin bir mücadele için birlik ve beraberlik şarttır. Haklar mücadele edilerek kazanılır. Bu mücadelede sendikalar çok önemli rol alır.  Haklarımızı korumak, topluma ve yetkililere derdimizi anlatabilmek, insani şartlarda çalışmak ve yaşamak için birlik olmamız şarttır.

Biz bu birlik ve beraberliği Türk Sağlık-Sen çatısı altında kurmak, taraflı tarafsız herkese ulaşmak istiyoruz. Sağlık çalışanlarının daha mutlu daha umutlu bir hayat sürdürebilmeleri için bizler onların sözcüsü olmaya hazırız. Bu sebepten tüm sağlık çalışanlarını yanımızda görmek istiyoruz

Türk Sağlık-Sen Bayburt Başkanlığı’ndan büyük istek ve gururla aldığımız bu görevle bu eksikliği gidermek için elimizden gelenin en fazlasını yapacağız" dedi.

Erzincan Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Gökhan Şahin  bir konuşma yaparak şunları ifade etti;”  Türkiye  Kamu-Sen olarak  ‘’ Onurlu ve dik duruşlu çalışanların ,vatanını ve milletini seven insanların ,ezana  ve bayrağa saygı gösterenlerin, koltuğa değil devlete  bağlı olanların ,torpile değil liyakate inanların , alın teri ve emeğe kıymet verenlerin ortak noktası olmaya devam edeceğiz ‘’ açıklamasında bulundu.

Türlü olumsuzluklara rağmen her yıl istikrarlı bir biçimde büyüyen Türkiye  Kamu-sen ‘in mücadelesi , emeğin, alın terinin mücadelesidir. Bu mücadelede bizlere destek veren üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca Türk Sağlık Sen Bayburt İl Başkanı Midilli;Türk Sağlık-Sen Bayburt temsilciliği olarak sağlık çalışanlarının çalışma hayatındaki sorunlarına çözüm aramada , taleplerini dile getirmede ve haklarını savunmada her zaman yoğun gayret içerisinde olacaklarını ifade etti


Bu haber 385 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   8 + 9 = ?

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Bayburt Rehberi © 2018 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Bayburt Rehberi